Важная информация

ҚОӘББ «Лисаков қаласы білім бөлімінің №6" жалпы білім беретін мектебі" КММ ағымдағы жылдың тамыз айында оқу жылының басталуы қарсаңында Қ.Сәтбаев көшесіндегі "Довлан" базарында отандық тауар өндірушілердің қатысуымен мектеп жәрмеңкесі өткізілетінін хабарлайды.
Бұдан басқа, 2 кәсіпорын ("Большевичка" өндірістік кооперативі, "Азурит-өндірістік-тауарлық фирма" ЖШС) жеке тапсырыстар бойынша тігуді жүзеге асырады және дайын өнімді өз Большевичка фирмалық дүкендерінде - "B:117" (Әл-Фараби даңғылы, 117), "Астықжан" супермаркетінің сауда бөлімінде ("Kostanay Plaza" СОО, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы,193), Азурит - "PROFFИНСТРУМЕНТ" СҮ (Карбышев көшесі, 35-үй) сатады

КГУ "Общеобразовательная школа №" отдела образования города Лисаковска" УОАКО сообщает, что в преддверии начала учебного года в августе текущего года, на Рынке «Довлан» по улице К. Сатпаева, будет проводиться школьная ярмарка с участием отечественных товаропроизводителей.
Кроме того, 2 предприятия (Производственный кооператив «Большевичка», ТОО «Азурит-производственно-товарная фирма») осуществляют пошивы по индивидуальным заказам и реализуют готовую продукцию в своих фирменных магазинах Большевичка - «B:117» (проспект Аль-Фараби, 117), в торговом отделе супермаркета «Астыкжан» (ТРЦ «Kostanay Plaza», проспект Нурсултана Назарбаева,193), Азурит - ТД «PROFFИНСТРУМЕНТ» (ул.Карбышева, д.35)